11,84 €/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji kanapek od zaraz w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 00:31

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla pracowników bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie z Hanoweru od zaraz na produkcji kanapek z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu (bezpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie:11,84 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • obsługa maszyn do pakowania, taśmy produkcyjnej, wagi itp.
  • układanie składników, przygotowywanie półproduktów, pakowanie produktu gotowego
  • przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o czystość

Oczekiwania:

  • rzetelność, odpowiedzialność, punktualność
  • zdolność do pracy w zespole
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu do pracy z żywnością
  • samodzielność, zaangażowanie, zorganizowanie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na cały okres zatrudnienia
  • pracę zmianową plus odpowiednie dodatki
  • pracę w pełny wymiarze godzinowym
  • wdrożenie w obowiązki
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione w wynajmowanych mieszkaniach
  • zatrudnienie na 3 miesiące na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-kanapek-wrapów/11/18

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-hanower/

ID ogłoszenia: 4135bfab4312b338

ilość wszystkich wyświetleń: 570, dzisiaj: 2