1600 euro brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji opakowań Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 16 maja 2016 02:52

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka na produkcji opakowań kartonowych. Oferta z fabryki w Kolonii przy zadaniach manualnych takich jak sklejanie czy cięcie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1600 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca wymagająca skupienia, osoba zatrudniona przeprowadza kontrolę jakości i skleja lub tnie arkusze
  • obowiązkiem będzie również pakowanie gotowych wyrobów w opakowania po 10 sztuk

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • dobre zorganizowanie
  • zręczność
  • umiejętność szybkiego wdrażania się w obowiązki
  • duża dokładność
  • optymizm
  • zwracanie uwagi na szczegóły

Zapewniamy:

  • praca w oparciu o niemiecką umowę
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać w formie wiadomości e-mail na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: produkcja-opakowan5/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-kolonia-bez-jezyka-produkcja-opakowan-kartonowych/

ID ogłoszenia: 964573885134872e

ilość wszystkich wyświetleń: 2349, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji opakowań Kolonia”

  1. Darek1984 na 18 maja 2016 @ 19:43

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz mój nr tel 663 941 113

  2. Razem z chlopakiem jestesmy chetni podjac ta prace od zaraz. Nr kontaktowy +48 533 255 100.