1540 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji jogurtów Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 04:07

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na produkcji jogurtów w fabryce z Düsseldorfu. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy kontroli jakości i przygotowywaniu ekstraktów smakowych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1540 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • przygotowywanie zgodnie z recepturą producenta ekstraktów smakowych
  • odmierzanie składników
  • przeprowadzanie kontroli jakości zarówno procesów produkcyjnych jak i wyrobów
  • pakowanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane osoby w pełni mobilne z własnym samochodem
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • zdolność do pracy zespołowej
  • skrupulatność

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • płatne zamieszkanie w cenie ok. 200-250 euro miesięcznie w zależności od standardu
  • możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Oferta pracy w Niemczech na produkcji jogurtów

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-jogurtow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 8795757d2266f51f