11 euro brutto/h + mieszkanie

Dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie perfum od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2017 03:11

Od maja 2017 zatrudnimy pracowników również bez znajomości języka od podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie od zaraz w Bremen z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu. Umowa tymczasowa obowiązuje na 6 tygodni.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Miasto: Bremen, Niemcy
Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 5
Termin: od maja 2017
Czas trwania umowy: 6 tygodni

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie oraz przepakowywanie flakonów perfum
  • osoba zatrudniona będzie również montowała zabezpieczenia przeciwkradzieżowe
  • foliowanie pudełek

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność manualna
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dokładność, skrupulatność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • elastyczność
  • świetne zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • umowę na czas określony, trwającą 6 tygodni
  • zatrudnienie poprzez agencję pracy
  • dla pracowników najlepszych i wykazujących chęci dalszej współpracy możliwość pracy przy innych projektach realizowanych za pośrednictwem agencji
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV oraz LM prosimy przesłać na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

Koniecznie prosimy o zatytułowanie zgłoszenia: „Pakowanie perfum, Bremen”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-bremen/

ID ogłoszenia: 207590077b4cf562