1780-1980 €/mc + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 maja 2018 22:31

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu słonych przekąsek. Oferta zatrudnienia w Frankfurtu nad Menem od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: 1780-1980 euro brutto miesięcznie

Stanowisko: Pakowacz

Obowiązki:

  • prosta praca przy linii produkcyjnej, polegająca na przeprowadzaniu kontroli jakości i zdejmowaniu gotowych opakowań solonych przekąsek oraz umieszczaniu ich w paczkach zbiorczych
  • inne prace zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto są preferowane
  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia i umowę na stałą dla pracowników najlepiej wywiązujących się z powierzonych obowiązków
  • raz w miesiącu wypłacanie pensji przelewem na konto pracownika
  • pierwszą umowę na 2 miesiące
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie, koszt to 180 euro za miejsce w 2-3 osobowym pokoju albo 250 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – Frankfurt nad Menem, od maja 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 9955aeec8b68b5aa

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. Kacper Gwozdzik na 14 maja 2018 @ 20:07

    Witam dziewczyna oraz dwóch chłopaków jesteśmy zainteresowani oferta pracy czy jest możliwość z Państwem kontakt telefoniczny? Moj numer telefonu 782185466