1700 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu bakalii od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2017 02:06

Aktualnie poszukujemy chętnych również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu bakalii. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Dortmundu.

Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Dortmund, Niemcy
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w nowoczesnej fabryce znanej z dystrybucji bakalii
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie stała kontrola jakości oraz samodzielne sporządzeni mieszanek bakalii ściśle z zaleceniem producenta
  • pracownik będzie przydzielany do zadań związanych z odmierzaniem składników, dostarczaniem produktów, obsługą maszyn, pakowaniem

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, wydajność, pracowitość
  • punktualność

Zapewniamy:

  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na czas określony – obowiązuje umowa tymczasowa
  • rzetelne wprowadzenie w obowiązki
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu odpłatnie w cenie 250 euro od osoby lub 300 euro od pary

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysłania wiadomości zatytułowanej: „Bakalie, Dortmund 2017″ na adres dostępny poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com

W aplikacji niezbędne jest załączenie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-pakowanie-bakalii-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 20359368414b8966

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu bakalii od zaraz Dortmund”

  1. ania171293 na 17 czerwca 2017 @ 16:05

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą , proszę o kontakt mailowy .

  2. Mateusz1238 na 27 czerwca 2017 @ 22:06

    Witam,

    Jesteśmy zainteresowani – 4 osobowa grupa studentów z Wrocławia, wszyscy mamy doświadczenie pracy w Skandynawii, proszę o kontakt : jakubszymon@poczta.onet.pl / tel. kom. 666915673.

    Pozdrawiam