12,19€/h +zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu lodów Hamburg od zaraz 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2020 03:05

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Hamburga od zaraz na produkcji lodów przy pakowaniu. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 12,19 euro brutto na godzinę pracy + bezpłatne zakwaterowanie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • praca w warunkach chłodniczych przy pakowaniu oraz kontroli jakości lodów i deserów mrożonych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę urządzeń produkcyjnych i dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w grupie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie, solidność, niezawodność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na pół roku
  • praca na pełny etat
  • zatrudnienie od zaraz
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracę w godzinach nadliczbowych
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do przesyłania aplikacji mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/01/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-niemcy-praca-2020-od-zaraz-przy-pakowanie-lodow-w-fabryce-hamburg/

ID ogłoszenia: 8185e1aee1aa522b

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu lodów Hamburg od zaraz 2020”

  1. Agnieszka1911 na 18 stycznia 2020 @ 09:41

    Wyjazd w parze, Mail nie działa proszę o kontakt
    agnieszka_kaminska7@wp.pl.