1850/mc brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Köln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 01:44

Zatrudnienie w Kolonii od zaraz na stanowisku pakowacza perfum. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2019 dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu artykułów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca na stanowisku pakowacza
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem perfum do opakowań kartonowych
  • zadania są wykonywane przy taśmie produkcyjnej w pozycji siedzącej

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zręczność
  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z pracownikami oraz bezkonfliktowość
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy próbnej na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość rozwoju
  • zapewnione zakwaterowanie płatne w pensjonacie (ok. 4 km od fabryki)

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesłania CV oraz LM na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie perfum, Kolonia 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-perfum-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 7575d24df0f48392