10,50 €/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu zegarków od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2018 00:14

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu biżuterii oraz zegarków. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz w Kolonii przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • ręczne pakowanie biżuterii oraz zegarków
  • pracownik będzie samodzielnie zbierał towar pod zamówienia składane drogą elektroniczną sprawdzał ich stan i jeżeli wszystko jest ok to pakował i wysyłał do klientów
  • obowiązkiem będzie również aktualizowanie danych w systemie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • sumienność, samodzielność, solidność
  • brak problemów z wykonywaniem pracy w środowisku monitorowanym
  • przykładanie się
  • skrupulatność, dokładność

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie i pomoc we wszelkich możliwych sprawach
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • opiekę koordynatora Polaka
  • zakwaterowanie zorganizowane za darmo na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania głoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Zegarki, Kolonia – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-zegarkow-koln/

ID ogłoszenia: 2365a928c731f5ca

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu zegarków od zaraz Köln”

  1. Pawel Stefanski na 2 marca 2018 @ 15:15

    Jestem zainteresowany prosze o kontakt 608099780