2250 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie napojów od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 maja 2021 00:16

Pracodawca z Essen szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie hurtowni napojów z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zbieranie zamówień, pakowanie ich oraz zabezpieczanie;
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • przenoszenie zgrzewek napojów;
  • obsługiwanie różnych sprzętów;
  • rozładowywanie dostaw na magazynie.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • samodyscyplina;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałe zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praca na magazynie z napojami, Essen/05/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-magazyn-napojow-essen-2021/

ID ogłoszenia: 287609563ae38a49