2300 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz fabryka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 29 stycznia 2022 01:40

Dla pracowników produkcji możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Bremen na produkcji kanapek bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kanapek, wrapów oraz panini;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych prac;
  • pracownik będzie przygotowywał składniki, porcjował je, smarował kanapki, układał składniki oraz ręczne składał wrapy, pakował, obsługiwał urządzenia itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dokładność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pracę od zaraz;
  • darmowe zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • strój roboczy;
  • rekrutację online;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • odprowadzanie podatku do niemieckiego urzędu;
  • system poleceń pracowniczych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i dodatki.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-kanapek-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-bremen-2022/

ID ogłoszenia: 58861f376f0ec851