1800/mc euro

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 19 października 2017 03:55

Pilnie poszukujemy osoby na produkcję zabawek z tworzyw sztucznych w Stuttgarcie. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Start: od zaraz

Pensja: 1800 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zakres zadań:

  • bardzo prosta praca polegająca na wspieraniu zadań przy wytwarzaniu zabawek z tworzyw sztucznych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż elementów oraz składanie całych zabawek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości oraz pakowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie od zaraz i wynagrodzenie w walucie euro
  • przeszkolenie pracownicze
  • na miejscu pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby i 350 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “produkcjazabawek/10/17” należy przesłać mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter2017@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-zabawek-stuttgart/

ID ogłoszenia: 65059e6382d5af38

ilość wszystkich wyświetleń: 1815, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz Stuttgart”

  1. justynaw92 na 14 lutego 2018 @ 11:52

    Jestem zainteresowana ofertą. Bardzo proszę o kontakt : 790-313-061 Justyna