1400 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Berlin na produkcji kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 marca 2016 03:41

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków przy obsłudze maszyny. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto miesięcznie

Zakres obowiązków:

  • obsługa i nadzorowanie pracy maszyn produkcyjnych po przejściu odpowiedniego szkolenia
  • pracownik będzie obsługiwał sprzęt do napełniania tubek i słoiczków
  • inne zadania to między innymi: kontrolowanie jakości produktów i opakowań, dbanie o porządek

Wymagania:

  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • zdolność do współpracy
  • przyjazne nastawienie
  • dokładność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pracę od zaraz
  • zorganizowane zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji kosmetyków, Berlin 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-produkcja-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 13956dc23f98c65f

ilość wszystkich wyświetleń: 1232, dzisiaj: 1

7 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Berlin na produkcji kosmetyków”

  1. michas0315 na 6 marca 2016 @ 18:28

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina
    502905534

  2. Jesteśmy zainteresowanie podjęciem pracy- 3 osoby ( dwie kobiety i 1 facet)
    kontakt + 48 881310094

  3. michas0315 na 9 marca 2016 @ 17:25

    jestesmy bardzo zainteresowani prosimy o kontakt
    pozdrawiamy Michał i Alina
    502905534

  4. sylwek1983 na 15 marca 2016 @ 18:18

    Jestem bardzo zainteresowany podjęciem tej pracy proszę o kontakt pod nr.15214444457

  5. sylwek1983 na 15 marca 2016 @ 18:21

    Jestem z berlina,posiadam swoje lokum.

  6. Denis Wiedro na 16 marca 2016 @ 18:45

    Witam jestem bardzo zainteresowany pana/pani oferta.
    Bardzo proszę o kontakt 731-227-426
    pozdrawiam

  7. witam serdecznie jezeli praca aktualna prosze o kontakt pod num 663375251