do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Kolonia pakowanie kanapek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 września 2015 23:16

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kanapek i wrapów od zaraz. Zatrudnienie w Kolonii przy pakowaniu na taśmie produkcyjnej bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • ręczne składanie wrapów i kanapek
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań plastikowo kartonowych
  • kontrolowanie jakości wyrobów
  • praca wykonywana będzie na taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • dynamiczne tempo pracy
  • bardzo dobre zdrowie
  • brak nałogów
  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • przestrzeganie zasad BHP
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na pół roku
  • zatrudnienie na przejrzystych warunkach
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie organizuje pracodawca na miejscu

Jak aplikować?
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „15/10/15″ na adres:

  • ganztagsberuf@eclipso.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-kanapek-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 38455f92c4e3e2dd

13 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Kolonia pakowanie kanapek”

  1. Witam posiadam zakwaterowanie pilnie potrzebuje pracy mam 52 lata jestem zdrowa i sprawna tel 604809343

  2. Witam mam zakwaterowanie potrzeuje tylko pracy lat 52 zdrowa sprawna fizycznie tel 604809343

  3. EDYTA I DOROTA na 21 września 2015 @ 19:41

    jestem chetna z kolezanka jestesmy po 40 wesole sprawne zdrowe chetne do pracy

  4. Witam , mam 54 lat , chetna na wyjazd do pracy przy pakowaniu kanapek , posiadam doświadczenie pracowałam w anglii w fabryce kanapek Prosze o kontakt 798-281-431

  5. Witam, mam 19 lat chętny do wyjazdu na pakowanie kanapek wraz z 1 lub 2 kolegami kontakt 503955894

  6. Witam jestem młody pracuje w przed twurstwie warzyw i owoców sortowanych na taśmie także wiadomo o co chodzi jestem zainteresowany bardzo państwa ogłoszeniem mój numer tel 662-122-610 gotowy do wyjazdu miły i nie bojący się pracy pozdrawiam czekam

  7. ewelina2785 na 23 września 2015 @ 11:29

    Witam wraz z dwoma osobami jesteśmy zainteresowane pracą. Bardzo proszę o kontakt
    e-welina1985@wp.pl

  8. marta Andrzej na 23 września 2015 @ 21:42

    jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy .podstawy jezyka niemieckiego oraz doświadczenie w pracy w niemieckiej pizzerii oraz hotelu.Andrzej posiada prawo jazdy kategorii b .Chęć podjecia pracy numer tel 693 648 151 Marta i numer Andrzej 572160008

  9. witam, pilnie potrzebuję pracy jestem zdrowa, mam 43 lata, proszę o kontakt 694768788
    z poważaniem,
    Renata N.

  10. MAŁGORZATA na 24 września 2015 @ 15:34

    Witam! Jestem zainteresowana pracą na kanapkach.Mam doświadczenie,gdyż pracowałam na kanapkach w Holandii.Mam 50 lat

  11. Witam jestem zainteresowana pracą .Mam 41 lat jestem zdrowa i mam doświadczenie .Proszę o kontakt 883082642 z poważaniem Aleksandra W.

  12. Witam .Jestem zainteresowana praca,mam 40 lat i jestem zdrowa,posiadam prawo jazdy kat B .Prosze o kontak 786990989.Pozdrawiam