9,20 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowacz ciastek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 2 listopada 2015 02:52

Producent ciastek z Kolonii zatrudni od zaraz pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca w fabryce przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym pakowaniem ciasteczek przy taśmie produkcyjnej

Zapewniamy:

  • aktualne badania ze stacji sanitarno epidemiologicznej
  • umiejętność dobrego zorganizowania
  • punktualność
  • ostrożność, sumienność
  • rzetelne wykonywanie powierzonych prac
  • dynamiczne tempo
  • spostrzegawczość i przywiązywanie uwagi do szczegółów

Oferujemy:

  • zapewnione zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • każdy pracownik zostaje objęty ubezpieczeniem na czas trwania umowy
  • gwarantujemy odprowadzanie składek co daje dostęp do świadczeń socjalnych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV ze zdjęciem na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule należy wpisać: „Pakowacz ciastek od zaraz, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-kolonia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-ciastek/

ID ogłoszenia: 6165632b15305120

14 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowacz ciastek”

  1. Pakowacz ciastek od zaraz Kolonia na 2 listopada 2015 @ 08:18

    Witamy
    jesteśmy zainteresowani ofertą pracy dla dwóch osób
    e-mailem zostałe przesłane nasze CV

    nr.kontaktowy: +48 601897770 lub +48 508463838

  2. Pakowanie ciastek na 2 listopada 2015 @ 15:53

    Witam, jestem zainteresiwana ogłoszeniem o pracę i chętna do przyjazdu do pracy od zaraz. Mój nr tel 531-116-211.
    Pozdrawiam.

  3. pakowacz ciastek od razu, kolonia

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z dwójką swoich kolegów(22 lata). Jesteśmy po trzecim wyjezdzie za granice do prac sezonowych. tel.533176533 Lukasz

  4. Witam. Jestesmy za interesowani panstwa ofertom, mamy doswiadczenie w pracy przy produkcji…dla par…..mail: dubitoaika@gmail.com tel:603558363

  5. yahyaoui72 na 2 listopada 2015 @ 20:40

    Jestem zainteresowana wasza oferta, Przeslalam na wasz adres mailowy , moje CV.
    Bardzo prosze o kontakt pod numerem tel: 0048/724 264 968
    lub e-mail :teqila72@wp.pl

    Dziekuje i pozdrawiam Aldona Yahyaoui

  6. Władysław na 4 listopada 2015 @ 13:24

    Witam, jestem gotowy do przyjęcia oferty pracy, czekam na zaproszenie.
    Pozdrawiam

  7. Witam . Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Wysłałem Państwu swoje CV . Proszę o kontakt : +48 730 337 159

  8. Witam mam na imię Danuta lat 60 i jestem zainteresowana waszą ofertą pracy.Mój nr tel to 695-472-850

  9. Marcin Stawarz na 5 listopada 2015 @ 20:17

    Witam. Jestem zainteresowany praca od zaraz, skonczylem szkole srednia – technikum, jestem zdyscyplinowany, zorganizowany, bez nalogow, nie zawiedziecie sie na mnie
    Bardzo prosze o przyjecie mnie do tejże pracy w Niemczech. Bedą panstwo milo zaskoczeni 🙂 moj nr tel/: 514 729 218 pozdrawiam, milego dnia 🙂

  10. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą mogę wyjechać od zaraz. Mój nr 533-094-016
    Pozdrawiam.

  11. Dwie pracowite kobietki pragną pracować przy pakowaniu ciasteczek.Jesteśmy w wieku po 50-tce,pracowite,sumienne i gotowe do pracy.Mój numer tel.509292596.Proszę dać nam szansę.

  12. Pakowacz ciasteczek na 9 listopada 2015 @ 07:03

    Witam
    Jestem zainteresowana Waszą ofertą pracy,mam aktualną książeczkę sanepid-u i doświadczenie w pracy na produkcji w branży spożywczej .Przesyłam swoje CV mój nr tel.512289636
    Pozdrawiam i czekam na kontakt

  13. Witam wraz z mama jesteśmy zainteresowane pracą na pakowaniu ciastek od zaraz. Proszę o kontakt 503574061 z góry dziekuję pozdrawiam Agnieszka

  14. Dzien dobry. Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy! Nie mam żadnych złych nawyków
    gotowa do wjazdu od zaraz bardzo proszę o kontakt 511318519 lub e-mail vovchak1@gmail.com.