1650 euro brutto/mc + dodatki

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowacz pralin od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 marca 2017 03:28

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy pakowaniu i ozdabianiu czekoladek. Oferta z Essen skierowana do Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek
Miasto: Essen, Norwegia
Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie plus dodatki
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • finalna kontrola jakości wyrobów
  • pakowanie gotowych czekoladek do wytłoczek plastikowych, zgodnie z ich miejscem
  • odstawianie gotowych tacek na taśmę do zafoliowania
  • pracownicy który mają pewną rękę będą mogli wykazać się w dziale ozdabiania – przy malowaniu wzorków i dekorowaniu pralinek

Wymagania:

  • dobry wzrok
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • zręczność
  • sprawność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu i odpłatne w wysokości 150 euro miesięcznie plus opłaty licznikowe
  • wsparcie zapewnione na miejscu przy wszelkich niejasnych sprawach

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM należy przesyłać na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie/ozdabianie-pralinek/03/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-pralinek-essen/

ID ogłoszenia: 21058bb7a9c4d9a4

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowacz pralin od zaraz Essen”

  1. ja i moja kolezanka z chlopakie jestesmy zainteresowani wasza oferta pracy . z mozliwoscia wyjazdu od zaraz wlasnym samochodem .prosze o kontakt 733 836 310 dzekuje