14,50 € brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2022 00:16

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla pakowaczy. Zatrudnienie w Lipsku od zaraz przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • zadaniem będzie ręczne pakowanie słodyczy promocyjnych;
  • pracownik będzie odmierzał, pakował, magazynował oraz ważył i składał opakowania.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • dokładność;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • energiczność;
  • umiejętność przestrzegania zasad.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące p0róbne z opcją podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażonym pensjonacie pracowniczym.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: arbeitbeiuns@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: ps/l/09/22

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-slodyczy-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-lipsk-2022/

ID ogłoszenia: 5176308f461772cb