7,80 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji ciastek Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hannover
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 17 czerwca 2015 23:24

Firma zagraniczna z Hannoveru szuka par do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na linii produkcyjnej ciastek bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: 7,80 euro/h brutto
Numer referencyjny: 016/007/15

Zadania:
– mieszanie półproduktów
– kontrolowanie procesu produkcyjnego
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– zgłaszanie o każdych zaistniałych błędach

Wymagania:
– zdeterminowanie, dokładność, staranność
– praca jest skierowana do osób odpowiedzialnych
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– punktualne stawianie się w pracy
– umiejętność przyjmowania poleceń
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– stanowiska dla par
– zdobycie nowego doświadczenia
– zakwaterowanie z czynszem pobieranym z wypłaty
– wynagrodzenie w wysokości 7,80 euro/h brutto po odliczeniu kosztów zamieszkania
– dobre warunki pracownicze
– pomoc polskiego opiekuna
– legalną pracę na 3 miesiące
– godne warunki zakwaterowania

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na maila: ganztags-beruf@eclipso.de w temacie należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-produkcja-ciastek/

ID ogłoszenia: 3735581daf0a9953

21 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji ciastek Hannover”

  1. Witam interesuje mnie bardzo Praga proszo o kon 515488678

  2. Witam .Jesteśmy parą.Bardzo jesteśmy zainteresowani tą pracą.Nie można aplikować na podanego emaila.tel 513067611

  3. Witam. Jestem zainteresowany praca w niemczech. Prosze o kontakt na e-mail.

  4. Jestem zainteresowany wraz z kolega. Prosze o kontakt +48 530 465 317

  5. Jeste zainteresowana tą ofertą prosze o kntakt jesteśmy suminni i lubimy cięzko pracowac 695730077

  6. Grażynka69 na 20 czerwca 2015 @ 00:02

    Witam, interesujemy się tą ofertą, proszę o kontakt na maila

  7. Witam,
    Jestem zainteresowany pracą na okres wakacyjny

  8. Witam jesteśmy zainteresowani pracą przy produkcji ciastek 500735545

  9. Witam wspólnie z siostrą poszukujemy pracy,jesteśmy zainteresowane waszą ofertą.Zgory dziekuję za kontakt 609834928

  10. Jestem zainteresowana pracą razem z partnerem ,jesteśmy pracowici ,sumienni i gotowi do wyjazdu od zaraz.tel.723900854

  11. dzien dobry.ja i moja koleżanka jesteśmy bardzo zainteresowane ofertą pracy w Hannoverze i wyjazdem od zaraz.prosze o kontakt 517869196 jak najszybciej!!!

  12. Dzień dobry, jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt pod nr 602 872 681

  13. Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą. Proszę o kontakt 881 542 493

  14. Witam,
    Dwóch studentów poszukuje pracy sezonowej od zaraz. Jesteśmy rzetelni i sprawni fizycznie. Mówimy dobrze po angielsku i posiadamy doświadczenie w owej branży.
    Prosimy o kontakt.

    mail: matekh@poczta.fm

    Mateusz i Kamil

  15. Para szuka stalej pracy na 27 czerwca 2015 @ 11:37

    Dzien dobry odpowiadajac na ogloszenie zglaszamy chec natychmiastowego podjecia pracy.Prosimy o kontakt na tel.+48723713595

  16. Klaudia Wioleta na 28 czerwca 2015 @ 14:52

    Witam. Jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy. Prosimy o kontakt!

  17. Biłka, Król na 29 czerwca 2015 @ 18:30

    Witam jestesmy zainyeresowani panstwa oferta, mozemy podjac prace od zaraz przebywamy w Niemczech prosze o kontak +48729693639

  18. witam bardzo jestem zainteresowana oferta wraz z chlopakiem. prosze o kontakt

  19. Para szuka pracy zagranicą na 30 czerwca 2015 @ 19:29

    Witam,
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt tel: 609622086

  20. Para szuka pracy na 1 lipca 2015 @ 17:11

    Jesteśmy parą. Jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy. Możliwość wyjazdu od zaraz. prosimy o kontakt pod nr. tel. 883 784 121 lun 881 324 308