2200-2700 €/mc

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji detergentów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 21 lipca 2019 00:33

Od zaraz propozycja zatrudnienia w Bremen dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 na produkcji detergentów – środków czystości (kostek do zmywarek, płynów do mycia podłóg itp.)

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miasto: Bremen, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2200-2700 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji środków chemicznych do sprzątania
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca przy taśmie, dbanie o jakość produkcji, przeprowadzanie kontroli, pakowanie, obsługa maszyn
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • sumienność, zaangażowanie
  • stosowanie się do zasad panujących na produkcji

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy
  • najwyższe środki bezpieczeństwa
  • wsparcie przy relokacji
  • zatrudnienie dla par
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na 3 miesiące
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby za miejsce w pokoju 2 osobowym lub 500 euro od par

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres podany poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-detergentow-bremen/

ID ogłoszenia: 3895d2e2809dfbe8

ilość wszystkich wyświetleń: 1023, dzisiaj: 1