10,84/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka pakowanie galanterii skórzanej Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wolfsburg
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2018 01:26

Oferujemy zatrudnienie w Wolfsburgu dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu galanterii skórzanej. Praca w Niemczech 2018 dla par do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz artykułów skórzanych

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Pensja: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem galanterii skórzanej – portfeli, pasków, torebek
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie produktów w materiał a to z kolei do pudełek kartonowych wraz z załączeniem certyfikatu producenta

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna i zdolności manualne
  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialność, sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie – pracodawca bierze na siebie koszty za media

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Pakowacz galanterii skórzanej 07/18” prosimy przesłać mailowo z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-galanterii-bez-jezyka-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 375b60d70ce7f4e