2650 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka produkcja zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 13 maja 2023 02:32

Na produkcji zabawek potrzebne od zaraz pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie elementów zabawek z tworzyw sztucznych;
  • sprawdzanie jakości zabawek;
  • praca z wykorzystaniem narzędzi;
  • umieszczanie zabawek w opakowaniach oraz oznaczanie ich przed umieszczeniem na paletach;
  • obsługiwanie różnych maszyn na linii produkcyjnej po odpowiednim przeszkoleniu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dokładność i precyzyjność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • gotowość do pracy w różnych systemach czasowy;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • rekrutację online;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w wysokości 300 € na mc od osoby albo 500 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 122645e767635f24