2650 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech dla par od zaraz na produkcji zabawek bez języka niemieckiego Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 18 lutego 2023 00:11

Fabryka z Düsseldorfu szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka także dla par na produkcji zabawek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2650 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • manualna praca na produkcji przy montowaniu zabawek z tworzyw sztucznych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie oraz montowanie elementów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • rzetelność i sumienność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • punktualność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • rekrutację online;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby albo 500 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-zabawek-od-zaraz-fabryka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 8363efa355c999c