8,80 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech Dortmund dla par bez znajomości języka pakowanie sera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2015 02:34

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego na produkcję przy pakowaniu sera w Dortmundzie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla par z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pakowacz sera

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • praca fizyczna związana z pakowaniem i przenoszeniem sera
  • pakuje się całe bloki lub ser krojony
  • obowiązkiem będzie również obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie
  • punktualność
  • odpowiedzialność
  • zmotywowanie

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi na pół roku
  • ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • zapewnione liczne szkolenia pracownicze
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • opieka polskiego rezydenta
  • dla najlepszych zatrudnienie na stałe
  • opieka polskiego koordynatora

Aplikacja:
Na państwa zgłoszenia czekamy pod adresem: dringende@europe.com

Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz aktualnego zdjęcia.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-pakowanie-sera-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 440561e5d103ff10

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech Dortmund dla par bez znajomości języka pakowanie sera”

  1. Witam jesteśmy para zainteresowani ofertą współpracy przy Pakowani sera .Proszę o kontakt e-mail lub telefonicznie [ komórkowy] +48 739439623.Pozdrawiamy Irena-Jacek

  2. Witam, mam na imię Patryk mam 30 lat jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z narzeczoną. Jesteśmy ułożoną parą, bez nałogów i chętną do pracy. Prosimy o kontakt pod numer 730419117 Pozdrawiamy

  3. Jestem gotowa podjac prace od zaraz paulina mam 25lat tel.721776720lub meil pauryb@wp.pl

  4. Jestem gotowa podjąć pracę od zaraz z moim partnerem 36 i 33 lat. nr tel 537601843

  5. Witam, wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy na długi okres.. proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny 513058210 dziękuje i pozdrawiam