1600 euro brutto

Dam pracę w Niemczech Düsseldorf bez języka przy pakowaniu czekoladek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 02:41

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla 2 osób bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek. Zatrudnienie manufakturze słodyczy z Düsseldorfu do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów czekoladowych – pralinek
Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy
Wakaty: 2
Zarobki: 1600 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • ręczne wkładanie czekoladek do plastikowych tacek
  • kontrolowanie jakości wyrobów i ewentualnie zdejmowanie z taśmy sztuk które są wybrakowane

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dobre zdrowie i brak nałogów
  • znajomość zasad pracy na produkcji spożywczej
  • chęć i możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • książeczka z sanepidu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • okres próbny trwający 3 miesiące
  • uczciwe wynagrodzenie i bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie
  • zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • pracę na zmianie nocnej

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:
arbeiteinstellen@job4u.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Praca w Niemczech przy pakowaniu pralin, Düsseldorf”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dusseldorf-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-pralin/

ID ogłoszenia: 6295827b73fad1d9