do ustalenia

Dam pracę w Niemczech jako pomocnik na magazynie bez doświadczenia, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 6 maja 2018 22:04

Z podstawową znajomością języka bez doświadczenia zawodowego możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech jako pomocnik na magazynie. Zatrudnienie w Hanowerze przy komisjonowaniu i przygotowaniu towarów do wysyłki.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).

Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pomocnik na magazynie bez doświadczenia

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hanoweru

Nie pracowałeś wcześniej na magazynie?
Oferta jest idealna dla Ciebie!
Na miejscu zostaniesz wdrożony przez polskiego brygadzistę.
Wymagamy od Ciebie tylko:

Gotowości do wyjazdu w przeciągu kilku dni oraz
Auto w celu zachowania mobilności na miejscu.

Twoje obowiązki, to:

Komisjonowanie, przygotowanie towarów do wysyłki,
Pakowanie towaru,
Ręczne załadunki i rozładunki,
Praca ze skanerem ręcznym.

Otrzymasz od Nas:

niemiecką umowę o pracę,
stawkę godzinową 9,49€ + 9 € diety,
pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
terminowa wypłata wynagrodzeń,
wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres pracy, w dopełnieniu formalności związanych z meldunkiem, zakwaterowaniem, a także innymi kwestiami związanymi z bieżącym zatrudnieniem.

Prześlij swoją aplikację na adres praca@mondi-polska.pl a my oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy szczegóły oferty. Możesz zostawić też kontakt do siebie pod numerem tel. + 48 500 456 300 (pon- pt 8-16).

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. ”

ID ogłoszenia: 4305aec5b03945c4

ilość wszystkich wyświetleń: 1625, dzisiaj: 1