10,00

Dam pracę w Niemczech na magazynie od zaraz Stuttgart przy załadunku, rozładunku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 22:47

Biuro pośrednictwa dla klienta ze Stuttgartu poszukuje od zaraz osoby chętne do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie przy załadunku, rozładunku, kontroli towaru. Podstawowa znajomość języka jest konieczna.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :
PRACOWNIK MAGAZYNU – OKOLICE STUTTGART

Termin rozpoczęcia : OD ZARAZ ( WYJAZD POPRZEDZONY SZKOLENIEM W FABRYCE W POZNANIU )

Zakres obowiązków :
• Odpowiedzialność za stan magazynowy
• Kontrola towaru
• Załadunek i rozładunek
• Sprawdzanie przy użyciu skanera wszystkich ruchów materiałowych w systemie ERP

Wymagania :
• Doświadczenie w pracy na magazynie lub podobnym stanowisku
• Znajomość obsługi komputera
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego
• Mile widziany własny samochód i prawo jazdy (wyższa stawka)

Oferujemy :
• Okres pracy : długoterminowy
• Wynagrodzenie: 10€ brutto / godzinę + premie i dodatki za zmiany nocne, pracę w sobotę
• Umowa o pracę ( pełen etat )
• Wyjazd poprzedzony 2/3 tygodniowym płatnym przeszkoleniem w fabryce w Poznaniu
( zapewniamy nocleg )
• Koszt zakwaterowania ponosi pracownik ok.150€ miesięcznie

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres NIEMCY@FALLWORK.PL w tytule wpisując PRAC/MAG/2016

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID ogłoszenia: 966575ec056b77ee

ilość wszystkich wyświetleń: 449, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FallWork
  • Zarejestrowany od: 13 czerwca 2016

Inne przedmioty dodane przez FallWork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez FallWork »