do ust.

Dam pracę w Niemczech na magazynie w Landsberg bez znajomości języka dla komisjonerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Landsberg
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 września 2019 03:17

W miejscowości Landsberg do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie bez znajomości język jako komisjoner przy kompletowaniu zamówień.

Opis stanowiska:
Poszukujemy nowych czlonkow do naszego zespolu magazynierow i komisjonerow. Jesli masz ochote wyjechac do pracy za granice, ale masz obawy poniewaz nie znasz jezyka niemieckiego albo dopiero sie uczysz to swietnie trafiles!

– komisjonowanie metoda pick by voice albo pick by light
– transport wewnętrzny
– prace magazynowe na danym stanowisku pracy
– utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
Nasi pracownicy sa odpowiedzialni za komisjonowanie i pakowanie zamowien oraz za zaopatrywanie dzialow w zamawiane na biezaco artykuly. Do wykonywania tych zadan nie wymagamy zadnych umiejetnosci i doswiadczenia, ale kladziemy duzy nacisk na jakosc pracy. Swietnie sprawdzaja sie do tych zadan osoby, ktore potrafia pracowac dokladnie i cechuje je umiejetnosc dobrej koncentracji. Wszystkiego co powinienes wiedziec, nauczymy Cie sami, najwazniejsze sa Twoje checi do pracy, motywacja i pozytywne nastawienie!