1400 euro brutto/mc + dodatki

Dam pracę w Niemczech na magazynie z napojami bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2016 16:45

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie w Kolonii dla osób bez znajomości języka przy rozładunku dostaw.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: Od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1400 euro brutto miesięcznie + dodatki

Zakres zadań:

  • przyjmowanie dostaw, przeliczanie i wprowadzanie do systemu
  • dbanie o porządek na magazynie oraz w dokumentacji
  • obsługiwanie komputera i aktualizowanie bazy danych
  • zbieranie towarów na potrzeby sklepów

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność obsługiwania komputerów
  • atutem będzie doświadczenie
  • samodzielność, wysoka motywacja
  • przykładanie się do pracy, efektywność, wydajność
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • znajomość niemieckich liczebników
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferta:

  • wysokie zarobki
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • zapewnione gruntowne szkolenie wprowadzające
  • zorganizowane zakwaterowanie odpłatne, częściowo opłacone przez przełożonego w cenie 125 euro za miesiąc

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: magazyn04/16

ID ogłoszenia: 133570274009248b