do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na produkcji dań gotowych bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 02:20

Producent dań gotowych z Kolonii szuka od zaraz osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej produktów mrożonych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: Produkcjadangotowych/05/15

Zadania:
Do zadań osoby zatrudnionej należy produkcja dań gotowych taki jak pizze czy pierogi. Pracownik będzie sortować produkty, sprawdzać ich jakość, a po przeszkoleniu obsługiwać maszyny produkcyjne.

Wymagania:
– szybkość uczenia się, zapamiętywania
– punktualne stawienie się w pracy
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– chęć pracy w grupie ludzi
– wyjazd od zaraz
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
– spostrzegawczość, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:
– próbny miesiąc, po którym osoby wybrane dostaną zatrudnienie na następne 3 miesiące
– dla najlepszych pracowników zatrudnienie na stałe
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zakwaterowanie
– możliwość odprowadzania składek
– każdemu pracownikowi zapewnione jest ubezpieczenie
– możliwość zorganizowania dojazdu
– wsparcie polskiego opiekuna

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: dringende@europe.com z podaniem w tytule numeru referencyjnego ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-dan-gotowych-niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 30553d6f1d7e69b

7 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech na produkcji dań gotowych bez znajomości języka Köln”

  1. iestem zainteresowana praca na produkci niemcy nawet od zaraz zadnej pracy sie nie boie szybko sie ucze tel 535502540

  2. Bardzo chcialabym pracowac na produkcji to jest moja branza nawet od zaraz pracowalam przy roznych maszynach moj tel 786954943

  3. Jestem zainteresowana pracą od zaraz, młoda, szybko się uczę. Monika 885346606

  4. Witam . Jestem bardzo zainteresowana oferta , pracowalam w niemczech na produkcji , od 10 lat pracowalam w Niemczech , znam jezyk w stopniu komunikatywnym , Jestem dyspozycyjna od zaraz , tel kon 0048-513-312-458 , Pozdrawiam.

  5. Witam Jestem zainteresowana tą pracą od 01 czerwca tego roku.Mam doświadczenie w pracach za granicą przy zbiorach,przy taśmie przy końcowej segregacji i pakowaniu owoców..Chęć,kreatywnosc,szybkośc i praca w grupie oraz nabywanie nowych doświadczeń to dla mnie atut.Język obecnie podstawowy ale szybko sie uczę Czekam na wiadomośc odn tej oferty tel+44 695-839-994 Są dwie osoby chętne,które chciały by skożystać z tej oferty To osoby z doświadczeniem,Pozdrawiam i czekam na wiadomość.

  6. urszula tadeusz jarzyna na 6 maja 2015 @ 19:32

    jestesmy zainteresowani oferta pracy obecnie jestesmy w anglii mamy doswiadczenie pakowalismy ciastka warzywa szybko sie uczymy mozem sie przeprowadzic w ciagu 2 tygodni moj numer tel 4407707195944 prosze o kontakt ula

  7. jesteśmy zainteresowani wasza oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już przy sortowaniu mamy doświadczenie proszę o kontakt 609233929