do ust.

Dam pracę w Niemczech na produkcji jako odlewnik-formierz, Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Badenia Wirtembergia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 23 września 2019 02:18

Firma przemysłowa z Badenii-Wirtembergii poszukuje od zaraz pracowników chętnych do rozpoczęcia pracy w Niemczech na produkcji w charakterze odlewnika-formierza (przygotowaniu form).

Opis stanowiska:
Nadzór procesu produkcyjnego
Przygotowanie form odlewniczych
Obsługa pieców do wytapiania
Wprowadzanie metalu do form odlewniczych
Obsługa maszyn
Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Prawo jazdy, własny samochód mile widziane