do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na produkcji jako Tokarz / Operator CNC, Kell am See

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Kell am See
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 03:00

W rejonie Kell am See możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech na produkcji jako tokarz – operator CNC. Zatrudnienie przy obsłudze i monitorowaniu tokarki.

Agencja Pracy East Power sp. z o.o KRAZ 18242. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników.
Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej – m.in. w Niemczech, Holandii, Francji.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko:
Tokarz / Operator CNC

Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Miejsce pracy: Kell am See

Opis stanowiska:

Obsługa i monitorowanie konwencjonalnej tokarki
Produkcja według rysunku
Sterowanie maszyn CNC – Fanuc lub frezarek Takisawa ze sterowaniem Fanuc

Zapewniamy:
Polską umowę na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ.
Ubezpieczenie, pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny w PL, zwroty podatków.
Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin.
Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.
Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km.
Świadczenia socjalne dla Polaków w DE, m.in. zasiłek rodzinny (Kindergeld), dodatek za „rozłąkę” Doppelte Haushaltsführung.
Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.
Zwrot kosztów za badania lekarskie.
Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Wymagania:
Buty robocze
Strój roboczy
Własny samochód
Podstawy angielskiego

CV proszę wysłać na adres e-mail: rekrutacja@eastpower.pl
Więcej informacji pod numerami telefonów:
+48 575 440 254
+48 530 844 775
+48 575 440 345

Kontakt telefoniczny 8:30-17:00

ID ogłoszenia: 5715c486a378c1bb

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 416, dzisiaj: 1