do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na produkcji kanapek bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 października 2014 21:01

Firma spożywcza z Berlina szuka osób bez doświadczenia do pracy w Niemczech przy pakowaniu kanapek. Oferta na produkcji bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: Osoba do pakowania kanapek
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za:
– kontrolowanie jakości produktów według ustalonych norm
– układanie ustalonych składników na kanapki
– obsługiwanie maszyny pakującej
– oznaczanie pudełek z towarem i przygotowywanie do dalszej wysyłki

Wymagania:
– chęć do pracy w zespole
– osoba otwarta na nowych ludzi
– energiczność, pozytywne nastawienie do ludzi
– motywacja do pracy
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– język niemiecki mile widziany
– poszukujemy osób pracowitych i odpowiedzialnych

Oferujemy:
– początkowo oferujemy okres próbny, po którym następuję podpisanie umowy na czas nieokreślony
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypacane w terminie
– zapewniamy codzienne dojazdy do i z pracy
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– chęć do podjęcia pracy za granicą
– pomoc przy wypełnianiu niezbędnych formalności administracyjnych

Aplikacja:
Ogłoszenie pochodzi ze strony: http://expressjobs.pl/

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-linii-produkcyjnej-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 648542c3e1d6cfe3

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na produkcji kanapek bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam zainteresowane jesteśmy z koleżanką pracą na produkcji kanapek.Pracowałyśmy w fabryce kanapek w Greencore i Quizini w holandi jesteśmy w wieku 56 i 58 lat. Dziękuję i pozdrawiam

  2. produkcja AGD Hamburg. na 6 października 2014 @ 08:34

    witam. wraz z moim chlopakiem szukamy morzliwosci podjecia pracy od zaraz takrze na dluszy okres czasu. oboje posiadamy doswiadczenie w pracy na produkcji. piotrek ukonczyl kurs jako operator wuska widlowego.wiek ja mam 32 piotr 33. podajemy panstu num. tel pioptrek : 792 720 972 lucyna;721-485-333. pozdrawiamy serdecznie.

  3. Witam,pracowałam w Londynie w fabryce kanapek.Jestem zainteresowana ta oferta. ,mam 44lata.Moj tel.508790930