7,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: do końca roku 2014
  • Opublikowany: 12 września 2014 01:45

Producent kosmetyków z Kolonii szuka od zaraz 4 pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Oferta na linii produkcyjnej przy pakowaniu bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 7,50 euro/h brutto
Numer referencyjny: GB/56/2014

Zadania:
Jest to praca „skoczka” polegająca na wspomaganiu procesów produkcyjnych, do których zalicza się:
– odmierzanie proporcji kosmetyków
– kontrolowanie jakości
– pakowanie
– kodowanie
– drobne prace magazynowe

Wymagania:
– chęć do wyjazdu za pracą od zaraz
– zatrudnienie do końca roku 2014 bez możliwości powrotu na święta
– osoba energiczna, zmotywowana do pracy
– zdrowy kręgosłup
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy stojącej
– doświadczenie będzie mile widziane
– znajomość języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie w systemie zmianowym: 12/24-12/36
– dobre wynagrodzenie wypacane w terminie
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– po zakończeniu umowy możliwość dalszej współpracy bezpośrednio u pracodawcy
– oferujemy miejsca noclegowe płatne 150-250 euro

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: ganztags-beruf@ok.de w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych. W tytule natomiast proszę wpisać numer referencyjny.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-kosmetykow-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 9254122482a3833

ilość wszystkich wyświetleń: 4203, dzisiaj: 1