do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech produkcja kosmetyków Dortmund bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 18 marca 2015 21:50

Zatrudnimy od zaraz Polaków do pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Oferta z Dortmundu na linii produkcyjnej bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to stanowisko dla pomocnika produkcyjnego, którego zadaniem będzie wspieranie prac stałych pracowników. Pracownik będzie pakować produkty i układać je w kartonach.

Wymagania:
– szybkość uczenia się
– wyjazd od zaraz
– możliwość pozostania w Niemczech na 3 miesiące
– chęć zdobycia nowej wiedzy
– umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie
– punktualne stawianie się w pracy
– dla osób niemających problemu z prawem
– dla kandydatów bez nałogów

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia
– zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
– płatne zakwaterowanie (około 200 euro za miesiąc)
– odebranie pracownika z lotniska
– dodatki do wypłaty podstawowej
– prace w licznej grupie Polaków

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt na maila: einfach-losungen@germanymail.com wpisując w tytule: Pakowanie kosmetyków, Dortmund.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-pomocnik-pakowanie-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 9105509cf2c07e6d

25 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech produkcja kosmetyków Dortmund bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowany moge podjąć pracę od zaraz mam prawo jazdy jestem dyspozycyjny

  2. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy .Nieznam języka niemieckiego ale szybko się uczę.Mój nr tel 697304441Pozdrawiam

  3. Agnieszka na 19 marca 2015 @ 20:13

    Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, mogę ją podiąć od zaraz. Mój nr tel 501307392 pozdrawiam

  4. Krzysiek na 20 marca 2015 @ 01:48

    Witam mam 29 lat sprawny sumienny dokładny bez nałogów nie karany. Proszę o kontakt 690301200 k.drahuszczak@wp.pl

  5. Dziendobry Jestem zainteresowany pracą gotowy na wyzwania 723585000

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy .Nieznam języka niemieckiego ale szybko się uczę i jestem doświadczony jako pakowacz.Mój nr tel 505676049 Pozdrawiam

  7. Jestem zainteresowana praca wraz z klezankam od zaraz numer 667610822

  8. Witam jestem zainteresowana oferta pracy wraz z chlopakiem i 2 znajomych.
    Prosze o kontakt e-mail kasiula22@onet.pl

  9. Witam
    Jesteśmy zainetesowani z partnerem oferta pracy na lini produkcyjnej,mamy doświatczenie na lini produkcyjnej pracowalismy juz w niemczech.jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz .prosze o kontakt;531606184

  10. Witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przy pakowaniu kosmetyków.Jest nas dwóch chętnych do pracy.Posiadamy prawo jazdy kat.B i własny samochód z możliwością dojazdu na miejsce w każdej chwili.tel kontaktowy;Jarek 537-708-685,Maciek 535-102-731.

  11. Witam jestem bardzo zainteresowany wyjazdem jak i ta praca jestem gotow wyjechac dzis prosze o kontakt 697847702

  12. Witam wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. proszę o kontakt 728-820-234

  13. Witam ,jestem zainteresowana ofertą pracy, którą moge podjąć od zaraz.Proszę o kontakt
    792549197

  14. Witam! Oferuje pelna gotowosc do podjecia pracy razem z kolezanka ,ktora rowniez jest bezrobotna.Prosze o kontakt 661 642 488

  15. Witam wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą przy pakowaniu. proszę o kontakt 728-820-234

  16. karolina na 25 marca 2015 @ 14:49

    Witam!
    Byłabym zainteresowana ofertą pracy prosze o kontakt 503-991-885

  17. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy: Pakowanie kosmetyków – Dortmund, wraz z kolegą jesteśmy odpowiedzialnymi, poważnymi, pracowitymi osobami z doświadczeniem w pracy za granicą. Język niemiecki znamy w stopniu podstawowym. Zależy nam na poważnej ofercie pracy, proszę o kontakt: 506532113.

  18. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą, zależy mi na tym stanowisku, jestem osobą bez żadnych nałogów, zdyscyplinowaną i gotową do pracy dlatego proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.
    nr tel: 609076569

  19. Witam
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy na stanowisku pracownik produkcyjny przy pakowaniu Niemcy, Dortmund. Jestem osobą poważną i pracowitą. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własne auto. Nie znam języka niemieckiego, ale potrafię szybko się uczyć.
    Proszę o kontakt pod numerem tele. 785558313
    podaję również mój adres e-mail safirka1@gmail.com

  20. mariuszk na 27 marca 2015 @ 15:38

    Chetnie podejmę prace mam prawo jazdy kategoria B pracowałem juz w anglii przy kurczakach, niemczech i we włoszech przy kwiatach . szybko sie ucze i jestem uczciwym pracownikiem bez nalogow mam rodzine dlatego podejme kazda prace prosze o kontakt 725053279 lub e-mail stokrotka023@poczta.fm .

  21. Witam jestem bardzo zainteresowana pracą. Mogę podjąć od zaraz. Jestem sumienna i pracowita. W ubiegłym roku przez 7 miesięcy pracowałam we Francji zrywałam truskawki, maliny i jabłka. E-mail patrycja2000-1965@wp.pl Pozdrawiam.

  22. pakowanie kosmetykow Dortmund na 30 marca 2015 @ 11:39

    Witam jestem Agnieszka wraz z moim mężem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy postanowiliśmy razem wyjechać do Niemiec ponieważ mój mąż pracował już w tym kraju w różnych miastach . Jeśli Państwo będą zainteresowani naszymi osobami proszę o kontakt telefoniczny 695 491 117 609 894 238 POZDRAWIAM

  23. jestem zainteresowany z partnerką pracę podejmę od zaraz.

  24. Witam jestem zainteresowana państwa oferta nieznam języka jestem gotowa podjac prace od zaraz.mój nr tel 785510570 pozdrawiam

  25. Daniel 42l Jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie muj numer kon+48-781-423-371,mam średnie wykształcenie ,mam uprawnienia na wuzek.Proszę o pozytywne rozłączenie mojej kandydatury. Z poważaniem