do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na produkcji rowerów bez języka Karlsruhe od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 czerwca 2015 01:11

Od zaraz zatrudnimy pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Legalna praca w Niemczech, Karlsruhe na produkcji przy montażu rowerów typu MTB.

Stanowisko: pracownik produkcji
Lokalizacja: Niemcy, Karlsruhe
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca jest prosta i polega na montowaniu części rowerowych przy taśmie produkcyjnej w fabryce rowerów MTB.

Wymagania:
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- szybkość, energiczność, niezawodność
- pozytywne podejście do życia
- możliwość przenoszeni niewielkich ciężarów
- siła fizyczna
- dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
- doświadczenie jest mile widziane
- zdolności zespołowe są atutem

Oferujemy:
- konkurencyjne stawki godzinowe
- pracę w międzynarodowej firmie
- zatrudnienie w systemie zmianowym
- wsparcie przy szukaniu zakwaterowania
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- możliwość odprowadzania składek
- podpisanie umowy o pracę i możliwość korzystania ze świadczeń niemieckich

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: zuver@consultant.com z tematem: Produkcja rowerów, Karlsruhe.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 44155722464d8e2f

11 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech na produkcji rowerów bez języka Karlsruhe od zaraz”

  1. kazimierz grzadziel na 7 czerwca 2015 @ 12:38

    razem z szwagrem jesteśmy zainteresowani oferta pracowaliśmy już na produkcji mamy doświadczenie prosimy o kontakt 609233929

  2. JESTEM ZAINTERESOWANY PRACOWALEM W HURTOWNI ROWEROW .PROSZE O KONTAKT TEL.500 143 273.

  3. Wıtam jestesmy malzenswem i jestesmy zainteresowani oferta,posiadamy doswıadczenie w pracy na produkcji,prosımy o kontakt tel.pod numerem 48 881 784 123

  4. Mam 42 lata z wykształcenia jestem elektronikiem.Jestem obowiązkowy i pracowity.Nie karany.Jestem zainteresowany ofertą.

  5. Razem z kolega jestesmy zainteresowani, jestesmy silni i wytrzymali fizycznie ,bez nalogow. Mamy po 20 lat , nie jestesmy karani. Prosze o kontakt 798067705

  6. Marzena Kraszewska na 9 czerwca 2015 @ 17:29

    Jesteśmy zaintersowani państwa ofertą pracy,pracowaliśmy juz na produkcji,mamy doświadczenie prosimy o kontakt 666932107

  7. Witam, razem z chłopakiem jesteśmy
    zainteresowani Państwa ofertą pracy na
    okres 2 miesięcy lipiec, sierpień. Mamy 20 i 21 lat, jesteśmy młodzi i chętni do pracy.
    Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici i
    punktualni. Znajomość języka angielskiego
    na poziomie bardzo dobrym. Proszę i kontaktdrogą mailową. Pozdrawiam

  8. Witam mam 27lat jestem w pełni sprawny fizycznie angażuje sie w wykonywane zadania jestem w stanie zacząć od zaraz pracowałem na produkcji i na magazynie aktualnie znajduje sie w Niemczech proszę o kontakt 04915163773981

  9. Przemysław K. na 13 czerwca 2015 @ 11:08

    Bardzo prosiłbym o kontak, pracowałem na produkcji, jestem osobą młodą i energiczną, nie boję się żadnej pracy, do tego moglbym na jakiś czas zatrzymać sie u mojej rodziny która mieszka w Karlsruhe zanim nie znalazło by się mieszkania, proszę o kontakt na numer 518950214 lub na email Kosaslu@gmail.com

  10. Krzysztof K. na 20 września 2015 @ 20:39

    Witam, mam 52 lata i jestem sprawny fizycznie, angażuje się w wykonywanie zadań. Pracowałem kiedyś na produkcji rowerów przez dwa lata. Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem. Bardzo proszę o kontakt 692956891.

  11. Witam jestem zainteresowany tym ogłoszeniem . Bardzo prosze o kontakt 721062696.