9,23 € brutto /h + 10 € netto

Dam pracę w Niemczech na produkcji w branży drzewnej od zaraz bez języka, Ramstein-Miesenbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Niemcy, Ramstein-Miesenbach
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 marca 2018 00:12

Agencja zatrudnienia dla klienta z Ramstein-Miesenbach poszukuje od zaraz pracowników również bez znajomości języka do pracy w Niemczech na produkcji w branży drzewnej.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:

POMOCNIK PRODUKCJI – branża drzewna

Miejsce pracy: Niemcy, Ramstein-Miesenbach

Firma:

Oferujemy pracę w wiodącej i innowacyjnej firmie z branży przetwórstwa drzewnego. Firma dostarcza kompleksową gamę produktów drzewnych dla handlu i przemysłu. W związku z rozwojem Firmy poszukujemy osób do pracy w miejscowości Ramstein – Miesenbach.

Opis stanowiska:

Praca we współpracy z operatorem maszyn (heblarek), która polega na asystowaniu w obróbce materiału drzewnego. Codzienne obowiązki opierają się na sortowaniu wytworzonego produktu drzewnego do odpowiednich pojemników, układanie ich na palety oraz przygotowywanie do wysyłki. Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym w nowoczesnej i w pełni zmechanizowanej hali produkcyjnej.

Od Kandydatów oczekujemy:

doświadczenia w pracy fizycznej, na produkcji lub magazynie
chęci dłuższego pobytu na terenie Niemiec
znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
posiadania czynnego prawo jazdy kategorii B i własnego samochodu (kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)

Naszym Pracownikom zapewniamy:

Stawkę godzinową 9,23 €/h brutto i dietę dzienną 10 € netto (+dodatki za nocki)
Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracyz naszymi pracownikami,
Umowa podpisana jeszcze przed wyjazdem,
Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
Opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub bezpośrednio na adres email: praca@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny: + 48 500 456 300

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

ID ogłoszenia: 6195a9947d6a165b

ilość wszystkich wyświetleń: 271, dzisiaj: 1