9 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Essen na produkcji opakowań kartonowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 02:41

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji opakowań kartonowych. Oferta z Essen do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Essen

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • kontrola jakości wydruków
  • składanie oraz sklejanie opakowań
  • wdrażanie poprawek jeżeli to konieczne
  • pakowanie
  • obsługa nieskomplikowanych urządzeń produkcyjnych po odpowiednim szkoleniu

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od 25 stycznia 2016
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • zręczność, zwinność
  • gotowość do zatrudnienia przynajmniej na okres 6 miesięcy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w branży poligraficznej

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • praca na pełny etat
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie na okres połowy roku
  • zamieszkanie dla pary w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule prosimy wpisać: produkcjaopakowan/01/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-produkcja-opakowan-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 116569badc43bb99

ilość wszystkich wyświetleń: 928, dzisiaj: 2

3 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Essen na produkcji opakowań kartonowych”

  1. Witam.

    Jestem zainteresowana pracą od zaraz .Pracowałam na liniach produkcyjnych w Holandii.Proszę o kontakt 668402824 ,774851419

    Pozdrawiam

  2. antek123309 na 29 stycznia 2016 @ 11:22

    Witam
    Pracowałem kilka lat na taśmach produkcyjnych w NIemczech/Arensdorf .
    proszę o kontakt 721018255

  3. Mercedes40902 na 14 lutego 2016 @ 23:38

    Dzień dobry jestem zainteresowany praca od zaraz obecnie przebywam w Hamburgu prosił bym o kontakt telefoniczny 015223710899 pozdrawiam Rafał.