11 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie keczupów Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2016 21:52

Producent spożywczy z Augsburga zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do pakowania keczupów na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech dla 6 osób.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 6

Zatrudnienie: od zaraz do końca bieżącego roku

Obowiązki:

  • prosta praca w fabryce produkcyjnej przy pakowaniu wyrobów – sosów, keczupów, przecierów, itp.
  • zadania wykonywane będą w tempie jednostajnym
  • kontrola jakości

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów ze zdrowie
  • świetne zorganizowanie
  • możliwość przenoszenia towarów do 20 kg

Zapewniamy:

  • w cenie 100 euro miesięcznie zapewnione jest zamieszkanie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz do końca bieżącego roku
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy wszystkich o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com „Niemcy praca pakowanie keczupów, Augsburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-pakowanie-keczupow-bez-znajomosci-jezyka-augsburg/

ID ogłoszenia: 82457c0e4422c083

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie keczupów Augsburg”

  1. Witam jestem zainteresowany i gotowy do wyjazdu od zaraz Cv wysłane 575242944 pozdrawiam Arek.

  2. Sebastian96 na 30 sierpnia 2016 @ 13:48

    Witam, jestem gotowy podjąć w/w pracę od zaraz.
    Cv wysłałem czekam na kontakt telefoniczny 533-298-773
    Z góry dziękuję za szybką odpowiedz 🙂

  3. gornik11209 na 30 sierpnia 2016 @ 18:53

    Witam wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani pracą. 515291936 pozdrawiam

  4. Zgłoszenie zostało wysłane na podany w ogłoszeniu adres e-mail.
    W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji mailowej oraz telefonicznej.

  5. mateusz1996368 na 3 września 2016 @ 20:00

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. 608281405

  6. Witam
    Zgłaszam kandydaturę dwóch osób chętnych do pracy na stanowisku pracownika produkcji. JESTEŚMY W STANIE WYJECHAĆ W CIĄGU KILKU NAJBLIŻSZYCH DNI. Jesteśmy w stanie przyjechać własnym autem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby w sprawie pracy oraz pilny kontakt pod nr 883 989 161. Pozdrawiam