do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie perfum Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 września 2015 03:07

Poszukujemy pracowników do pakowania perfum od zaraz w Hamburgu. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hamburg

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • pracownik będzie przydzielony do przepakowywania perfum w nowe kartoniki
  • niektóre perfumy będzie trzeba okleić nowymi kodami czy etykietkami

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualne stawianie się w pracy
  • duża motywacja
  • brak problemów z wykonywaniem zadań powtarzalnych
  • zręczność, zwinność, energiczność

Oferujemy:

  • wsparcie pracownika polskiego pochodzenia
  • praca w pełnym etacie – 40 godzin w tygodniu
  • zorganizowana kwatera za 235 euro/mc
  • każdy pracownik objęty jest ubezpieczeniem
  • pracodawca odprowadza składki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres: ganztagsberuf@eclipso.de

W tytule należy wpisać numer referencyjny: 22/10/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-hamburg-pakowanie-perfum/

ID ogłoszenia: 603560476f9bcbf1

ilość wszystkich wyświetleń: 4507, dzisiaj: 1

12 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie perfum Hamburg”

  1. Witam jestem zainteresowany waszą oferta mój numer 698409851 lub166725399

  2. jestem zainteresowana wasza oferta czekam na odpowiedz moj telefon 739635654

  3. Witam . Jestem zainteresowana tą ofertą pracy i proszę o kontakt .+48539463507

  4. Witam . Jestem zainteresowana tą ofertą pracy . Proszę o kontakt lel +48539463507

  5. Witam jestem zainteresowana waszą ofertą pracy proszę kontakt pod numerem telefonu 798182356

  6. Joanna i Krzysztof na 1 października 2015 @ 07:19

    Jesteśmy para poszukująca pracy na stanowisku pracownik fizyczny jesteśmy dyspozycyjni pracowici możemy pracować po 12godz prace możemy zacząć od zaraz prosimy o kontakt 501933587

  7. Witam! Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy, jestem osobą energiczną, punktualną, i szybko uczę się powierzonych zadań. Jestem dyspozycyjna i gotowa do wyjazdu od zaraz.
    Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

  8. Witam! Jestem zainteresowana ofertą pracy w państwa firmie. Dyspozycyjna, energiczna i punktualna, gotowa na wyjazd od zaraz. Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam.

  9. Dzień dobry ! Jestem zainteresowany państwa ofertą i gotowy podjąć pracę od zaraz ! Mam doświadczenie w pracach manualnych ! Bardzo proszę o kontakt pod nr.tel.48785031477 ! Pozdrawiam !

  10. Witam jestem bardzo zainteresowany waszą propozycją pracy mam 26lat jestem szybki mobilny posiadam dużą motywacje oraz dyspozycyjność od zaraz jestem osobą energiczną oto mój numer 530-722-152 proszę o kontakt

  11. Witam posiadam ponad 4 letnie doświadczenie jako operator wózka widłowego. Pracowałem również na produkcji. Mam aktualne badania psychotechniczne i lekarskie. Mam 23 lata jestem młodym i szybko się uczę. Oto mój nr telefonu 797-486-973

  12. Witamy 3-ch męszczyzn gotowi do pracy od zaraz , posiadamy własny transport. J. niem. komunikatywnie dobry. Proszę o kontakt 015773282862, lub +48537192740, Pozdrawiamy