8,70 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz Hamburg pakowanie czekoladek bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 maja 2015 17:38

Od zaraz oferujemy pracę w Niemczech w fabryce czekoladek przy pakowaniu i kontroli jakości. Ogłoszenie z Hamburga bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,70 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- wyjmowanie wyprodukowanych produktów z osłonek
- pakowanie czekoladek do plastikowych wytłoczek
- kontrolowanie jakości wyrobów
- prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
- samodzielne wykonywanie zadań
- doświadczenie przy pakowaniu czekoladek będzie mile widziane
- posiadanie referencji od poprzednich pracodawców będzie dodatkowym atutem
- wyjazd od zaraz
- możliwość wyjazdu do Niemiec na dłuższy okres
- staranność, zmotywowanie do pracy
- delikatne obchodzenie się z produktem
- sprawne dłonie
- chęć pracowania w niskich temperaturach
- wyrobienie norm dziennych jest obowiązkowe

Oferujemy:
- za dobrą pracę oferujemy dodatki
- konkurencyjne stawki godzinowe
- legalną pracę od zaraz
- jasne warunki zatrudnienia
- przyjazne środowisko pracy
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- odprowadzanie składek
- na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
- podpisanie umowy na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń najlepiej w formie CV na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Pakowanie czekoladek, Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-czekoladek-bez-jezyka-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 405558a0bfb48e0

12 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz Hamburg pakowanie czekoladek bez języka”

  1. jestem zainteresowany tą oferta to muj kontakt :881333691

  2. Witam serdecznie. Zainteresowała mnie państwa oferta i chętnie z niej skorzystam mam kolege który także jest zainteresowany. Bardzo proszę o kontakt +48 789 257 388 z góry bardzo dziękuje.

  3. Witam serdecznie. Interesuje mnie państwa oferta i chętnie z niej skorzystam mam kolege który także jest zainteresowany. Bardzo proszę o kontakt +48 789 257 388 z góry bardzo dziękuje.

  4. Andrzej23131 na 21 maja 2015 @ 12:29

    Jestem za interesowany pracą w waszej firmie jestem cukiernikiem z zawodu podam tel. 514-068-071

  5. kazimierz grzadziel na 23 maja 2015 @ 15:47

    razem z szwagrem jesteśmy zainteresowani państwa oferta prosimy mamy doświadczenie w pakowaniu prosimy o kontakt 609233929

  6. Beata Orbach 23maj 2015 na 23 maja 2015 @ 20:08

    Witan jeatem zainteresowana praca mam 55lat jestem bardzo pracowita .505 681 842

  7. witam:) jestem studenką i wraz z chłopakiem szukamy pracy:) jesteśmy gotowi do pomocy od około 20 czerwca:) niestety nie mamy możliwosci wyjazdu wczesniej z powodu moich egzaminów na studiach. kontakt mailowy aska166@vp.pl
    pozdrawiamy Joanna i Wojciech

  8. Kuba Niemcy` na 29 maja 2015 @ 11:09

    Jestemy zainteresowani ta oferta pracy. Prosimy o kontakt 004915210637569 lub 508324322

  9. Witam . Jestem zainteresowany. Posiadam uprawnienia na wozki widlowe , kasa fiskalna oraz prawo jazdy kategorii B .
    Jestem pracowity. Proszę o kontakt 883137423

  10. Jestem zainteresowany pracą na okres wakacyjny nr tel. 791606026

  11. Witam jestem zainteresowana pracą kont.661373160

  12. Monika Urbanska na 14 września 2015 @ 10:11

    Witam.Jestem zainteresowana ta praca 691248627