1750-2250/mc brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie obuwia bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2018 01:02

Propozycja zatrudnienia dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na magazynie hurtowni z obuwiem sportowym. Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień, przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Start: od zaraz

Pensja: 1750-2250 miesięcznie euro brutto – w zależności od doświadczenia i stopnia znajomości języka niemieckiego

Miejsce: Bremen, Niemcy

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień, konfekcjonowanie
  • dbanie o porządek w dokumentach i na regałach
  • przeprowadzanie inwentaryzaji
  • aktualizowanie bazy danych
  • pakowanie przesyłek

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość pracy zmianowej
  • zaangażowanie, sumienność
  • wysoka motywacja
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wsparcie w organizacji mieszkania
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • wsparcie w sprawach formalnych, również przy zakładaniu konta bankowego
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższa ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Bremen 05/2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-obuwia-sportowego-bremen/

ID ogłoszenia: 5255ae0c02c8f1d5