2360 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady bez znajomości języka fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 października 2021 00:35

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pracowników bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Kolonii na produkcji czekolady. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2360 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji wyrobów czekoladowych;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych zadań na linii produkcyjnej;
  • zajmowanie się ręcznym pakowaniem gotowych produktów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • naklejanie etykiet;
  • obsługiwanie różnych urządzeń produkcyjnych itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dokładność;
  • zmotywowanie do pracy;
  • pełna samodzielność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przepracowaniu tygodnia;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • niemieckie warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/10/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-fabryka-w-koln/

ID ogłoszenia: 251616dab346d754