2050-2350 €/mc brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2018 21:39

Aktualna propozycja podjęcia zatrudnienia w fabryce z Kolonii na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej. Niemczy praca od zaraz dla osób bez znajomości języka dla Polaków 2018.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych kuchni włoskiej

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 2050 na początek i po przedłużeniu umowy 2350 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • przez pierwsze dni pracownik przejdzie rzetelne szkolenie wprowadzające w obowiązki oraz zasady BHP
  • przydzielane prace są proste i powtarzalne
  • zadania wypełnianie będą przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się np.: kontrolą jakości, układaniem składników, pakowanie, obsługą maszyn

Oczekiwania:

  • pełna punktualność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • możliwość pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę w Niemczech od podjęcia od zaraz
  • umowę niemiecką na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemiec
  • wdrożenie w obowiązki
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu, koszt miesięczny w wysokości 250 euro będzie odciągany bezpośrednio z wynagrodzenia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „produkcja-dan-mrozonych0 4/18” prosimy przesłać z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 4715ac1f76fd5c79

ilość wszystkich wyświetleń: 370, dzisiaj: 1