10,19€/h +zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji deserów mrożonych bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 maja 2019 03:15

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka na produkcji deserów mrożonych. Ogłoszenie z Berlina aktualne od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 10,19 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek za pracę w niskiej temperaturze w wysokości 1,50 euro/h

Wakaty: 3

Opis stanowiska pracy:

  • prosta, powtarzalna praca produkcyjna w fabryce lodów a także deserów mrożonych
  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem zadań przy linii produkcyjnej, polegających na obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowaniu gotowego produktu czy przeprowadzaniu wizualnej kontroli jakości

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość pracy w niskiej temperaturze
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • posiadanie aktualnych badań ze stacji sanitarno-epidemiologicznej do pracy z żywnością
  • chęć do samorozwoju

Zapewniamy:

  • pakiet odzieży służbowej
  • szkolenie pracownicze przeprowadzone w języku polskim
  • wysokie zarobki
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką i internetem po wifi
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • darmową pomoc w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja deserów Berlin

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-deserow-mrozonych-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7115cd7e9a45985e

ilość wszystkich wyświetleń: 1086, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji deserów mrożonych bez języka Berlin”

  1. Malgosia1001 na 13 maja 2019 @ 15:43

    Jestem zainteresowana.