1820 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji jogurtów bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 12 września 2018 23:01

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji jogurtów i serków. Ogłoszenie z fabryki w Stuttgarcie dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1820 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za udział w procesach produkcyjnych jogurtów oraz serków homogenizowanych
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie prac porządkowych, przeprowadzanie kontroli jakości, etykietowanie i pakowanie

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość, odpowiedzialność, uczciwość
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatne, kosz miesięczny to 200 euro od osoby i 300 euro od pary
  • niemiecką umowę o pracę
  • pełne ubezpieczenie i możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • pracę do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcjajogurtów/08/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 6225b98f1d29fe21

ilość wszystkich wyświetleń: 1184, dzisiaj: 1