1700 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2016 03:26

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na produkcji kanapek, wrapów i panini. Zatrudnienie od zaraz w Dortmundzie z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 1700 euro miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się układaniem składników na chleb lub placki
  • dostarczanie produktów na taśmę i kontrola jakości
  • praca wykonywana będzie w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność, odpowiedzialność
  • aktualne badania do pracy z żywnością, wykonane w stacji sanitarnej
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • jeden posiłek regeneracyjny w trakcie pracy za darmo
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w kwaterach w cenie 150 euro miesięcznie od osoby
  • legalną umowę o pracę
  • dodatkowo płatne godziny nadliczbowe +25%

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Produkcja kanapek od zaraz – Dortmund 2016 – rekrutacja uzupełniająca” należy przesłać wraz z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 28458179dad3a680

ilość wszystkich wyświetleń: 164, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez języka Dortmund”

  1. anulka363636 na 7 listopada 2016 @ 16:57

    Dzień dobry…

    Jestem zainteresowana waszą ofertą pracy..
    mam doświadczenie na lini produkcyjnej
    i ogólnie produkcji oraz pracy za granicą
    Jestem dokładna zręczna i umiem pracować w zespole
    Bardzo proszę o kontakt…
    690258710

    Z Poważaniem
    Anna Ćwięczek