2200-2600/mc brutto €

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 marca 2020 03:35

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla chętnych bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 2200 do 2600 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na produkcji pizzy oraz innych dań gotowych do szybkiego podgrzania w kuchence mikrofalowej lub w piekarniku
  • do zadań osoby zatrudnionej należy obsługiwanie maszyn produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości, przygotowywanie składników, smarowanie blatów sosami, układanie produktów na blatach, poddawanie wyrobów obróbce termicznej (jeżeli konieczne) itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wdrożenie w obowiązki
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o wysyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem CV, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. prod/a2/03/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-hamburg-2020/

ID ogłoszenia: 4055e70a6b057a5c

ilość wszystkich wyświetleń: 393, dzisiaj: 2