1900-2400 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu AGD bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 00:46

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji sprzętu AGD. Zatrudnienie w fabryce z Monachium dla osób bez znajomości języka przy ręcznym montażu części na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji sprzętu AGD

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 1900 do 2400 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ręczne składanie części na linii produkcyjnej sprzętu AGD
  • praca wykonywana będzie z użyciem elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zręczność
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziane doświadczenie
  • punktualność, pracowitość
  • sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne warunki zatrudnienia i sprawdzonego pracodawcę
  • płatne zamieszkanie, koszt to 250 euro miesięcznie od osoby
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę początkowo na 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV na adres dostępny poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja sprzętu dużego AGD – 02.2018, Monachium

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-sprzetu-agd-munchen/

ID ogłoszenia: 9615a832c767e4bb

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu AGD bez języka Monachium”

  1. brian3118 na 26 lutego 2018 @ 16:50

    Witam jesteśmy z partnerką zainteresowani ofertą proszę o kontakt 739230272 macie pełna skrzynke e-mail i nie da sie wyslac Cv pozdrawiam