11,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji soków bez języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hannover
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 01:12

Aktualnie poszukujemy osoby do podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji soków naturalnych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Hannoveru.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Hannover, Niemcy
Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę
Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowywanie składników do dalszych procesów produkcyjnych
  • dokładne mycie i selekcja owoców i warzyw
  • obsługa maszyny do tłoczenia
  • przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o zachowanie standardów BHP
  • inne zadania mogą być zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • świetna organizacja czasu pracy
  • solidność, zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • mile widziana gotowość przyjechania swoim samochodem i posiadanie prawa jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • stałe godziny pracy – od 8-16, wolne weekendy
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • zakwaterowanie zorganizowane w pensjonacie, koszt miesięczny to około 200-250 euro od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji soków, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-sokow-od-zaraz-hannover/

ID ogłoszenia: 6535948fc638a351

ilość wszystkich wyświetleń: 1970, dzisiaj: 1

7 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji soków bez języka Hannover”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana, wraz z koleżanką, Państwa ofertą pracy
    proszę o kontakt mailowy
    Pozdrawiam

  2. Mateusz1238 na 27 czerwca 2017 @ 22:04

    Witam,

    Jesteśmy zainteresowani – 4 osobowa grupa studentów z Wrocławia, wszyscy mamy doświadczenie pracy w Skandynawii, proszę o kontakt : jakubszymon@poczta.onet.pl / tel. kom. 666915673.

    Pozdrawiam

  3. Monika 1234 na 1 lipca 2017 @ 14:41

    Witam.Cztery osoby gotowe do podjecia pracy.Moj mail monia-bp@wo.pl Pozdrawiamy

  4. Dzień dobry,
    Jestem zainteresowana z mężem wyjazdem do pracy do Hannover
    Z zawodu jesteśmy nauczycielami,chcielibyśmy wyjechać na stałę
    Proszę o kontakt +48 535 100 705

  5. Witam,
    Dwie osoby gotowe od zaraz zacząć pracę. Kontakt:
    e-mail: beatapas@onet.pl
    lub
    telefon: 509367551
    Mam nadzieje że państwo się odezwą.

    PS.Mamy możliwość dojazdu własnym autem.

  6. Witam jesteśmy zainteresowani tą praca jest to 4 osoby w wieku 22 lata dwóch chłopaków dwie dziewczyny proszę o kontakt e-mail : dawid.majewski1995@wp.pl proszę o szybką odpowiedz z góry Dziękuje.