1640 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 00:23

Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu ciastek. Ogłoszenie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1640 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie pakowaniem kruchych ciastek przy taśmie na podstawie wagi lub ilości
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych do pakowania ciasteczek

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zmotywowanie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej/powtarzalnej

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • atrakcyjne zarobki
  • terminowe wypłacanie należności
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w wynajętym mieszkaniu, miesięczny koszt to 200 euro
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowanych, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Pakowanie ciastek BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-pakowanie-ciastek-bez-jezyka-hamburg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 3615772bf3938ace

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Hamburg”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem.
    Przesyłam na e-mail CV.
    Telefon = 789 215 679

    Pozdrawiam, FIlip

  2. Bartosz Karczmarczyk na 1 lipca 2016 @ 12:05

    WITAM WRAZ Z KOLEGĄ JESTESMY ZAINTERESOWANI PANSTWA OFERTA PRACY
    email karbartosz199898@wp.pl lub nr +48 883 633 149. Pozdrawiam

  3. Witam,
    Byłabym zainteresowana oferowaną pracą. Jestem 22 letnią studentką , w tym tygodniu bronię licencjat . Bardzo proszę o odpowiedź

  4. marcin6879 na 4 lipca 2016 @ 20:39

    Witam jestem zainteresowany z dziewczyną ofertą pracy prosimy o kontakt tel.534953412.Pozdrawiam.